Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
categoryimage 14 August 201719:00

The Sound of Gospel

Buy ticket

BUY_TICKET_AFTER_TEXT

Information


Koncert w ramach 21. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura.

"THE SOUND OF GOSPEL"
Sala Kameralna CKK Jordanki
14.08., godz.: 19:00

Wykonawcy:
Colin Williams (Wielka Brytania) - wokal
Gabriela Gąsior - wokal
zespół wokalny z Wielkiej Brytanii
Bogusław Kaczmar - instrumenty klawiszowe
Wojciech Gąsior - bas
Łukasz Zając - perkusja

Mając w pamięci dużą dawkę pozytywnej energii płynącej ze sceny oraz żywiołowe reakcje zgromadzonej publiczności po raz kolejny do naszego miasta zaprosiliśmy artystów specjalizujących się w muzyce gospel.

Tym razem do Torunia przyjedzie Colin Williams, który w towarzystwie siedmioosobowego zespołu wokalnego z Wielkiej Brytanii, polskiej wokalistki gospel – Gabrieli Gąsior oraz zespołu instrumentalistów z Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach wykona autorski koncert Celebrate Gospel !

Projekt ukazuje różnorodność muzyki gospel, sięgającej tradycją początków XIX w, a będącej kolebką oraz inspiracją dla wielu nowo powstałych gatunków muzycznych. Usłyszymy więc zarówno tradycyjne pieśni gospel, jak i nowoczesne autorskie kompozycje.

Zaproszeni artyści, dzięki swojemu przebogatemu artystycznemu dossier w dziedzinie gospel, są gwarantem sukcesu kolejnego festiwalowego spotkania z muzyką tego nurtu, na które zapraszamy do sali kameralnej CKK Jordanki.

Colin Williams - charyzmatyczny brytyjski wokalista i dyrygent muzyki gospel z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem muzycznym. Pracował dla BBC oraz BBC Radio 2, przygotowując programy “Songs of Praise” oraz “Gospel Train”. Koncertował z chórami The London Community Gospel Choir, The Harlem Gospel Choir, jak również uznanymi artystami gospel, takimi jak Jennifer Holliday czy Deronda K. Lewis.

Gabriela Gąsior – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu, trener wokalny w I edycji telewizyjnego show „Bitwa na głosy”. W 2016 roku, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie wystąpiła oraz poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby.

Program 21. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura

Plakat Nova Muzyka i Architektura 2017

Bilety:
35 zł - normalny
25 zł - ulgowy

Bilety do nabycia na http://bit.ly/2rWQT63 oraz w kasie TOS znajdującej się na parterze CKK Jordanki, Al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń (czw-sb godz. 13:00-19:00).
W dniu koncertu tj. 14.08 kasa biletowa będzie czynna na godzinę przed koncetem tj. w godz. 18:00 - 19:00.

Szczegóły dotyczące zasad zakupu oraz rezerwacji:
http://bit.ly/2qj4h2G

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o uiszczenie opłaty przed wyjazdem.

Contact Info
Toruńska Orkiestra Symfoniczna www.tos.art.pl
56 622 88 05
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.