Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
categoryimage 13 February 201819:00

Patyra - Simply the best: Vivaldi "The four seasons" and... - KONCERT ODWOŁANY

Buy ticket

BUY_TICKET_AFTER_TEXT

Information


Szanowni Państwo,

 

firma Sollus sp. z o.o. oświadcza, że z przyczyn niezależnych od artysty koncert „Patyra — Simply the best” zostaje odwołany.

 

Jednocześnie informujemy, że wszystkim, którzy zakupili bilet na to wydarzenie, przysługuje całkowity zwrot opłaty. Prosimy więc o kontakt z bileterami, za pośrednictwem których bilety na koncert były sprzedawane. Zwrot pieniędzy nastąpi na zasadach ustalanych według regulaminu konkretnej bileterii.

 

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

.

Muzyczne wydarzenie Zimy 2018! "PATYRA - Simply The Best..."

Mariusz Patyra jest jedynym Polakiem, który wygrał „Premio Nicolo Paganini” (Genua 2001) i zdobył specjalną nagrodę za najlepsze wykonanie Kaprysów Nicolo Paganiniego oraz kopię skrzypiec „Il Cannone” (Armata), które należały do wielkiego wirtuoza.

Naukę gry na skrzypcach rozpoczął w wieku siedmiu lat. Jego nauczycielami byli: Z. Ciucias, A. Hoffmann w Olsztynie, A. Cypryk-Chmielewska,J.Kucharski w Warszawie, K. Węgrzyn w Hanowerze i Maestro Salvatore Accardo w Cremonie.

Mariusz Patyra jest także laureatem Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego J. Joachima w Hanowerze (1997) i finalistą Międzynarodowego Konkursu Stradivariusa w Cremonie (1988). Artysta zdobył 4 nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Carla Nielsena w Odense a także nagrodę specjalną Odense Sinfonie Orchester (2000) W 2006 roku został zwyciezcą konkursu na stypendium Japonskiej Fundacji Muzycznej J.E.S.C. oraz laureatem nagrody “Premio Pressenda 2006” (Alba/Wlochy).

 

Występował w Europie, Japonii, Stanach Zjednoczonych Ameryki i w Ameryce Południowej. Koncertował m.in. z Royal Chamber Orchestra Tokyo, Orchestra Fondazione Arturo Toscanini, Orchestra di Roma, Orchestra Filarmonica Marchigiana, Polska Orkiestra Radiowa, Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „ Amadeusz”, Orkiestra Filharmonii Narodowej w Warszawie, Orkiestra Sinfonia Varsovia.

Program koncertu PATYRA "Simply The Best.."

Część 1

A.Vivaldi - "The Four Seasons"

Część 2

N.Paganini - Cantabile

Ponce-Heifetz - Estrellita

Dvorak-Heifetz - Humoresque

N.Paganini - Capriccio nr. 24

A.Bazzini - La Ronde des Lutins (Scherzo fantastique) 

Dinicu-Heifetz - Hora-Staccato

Monti - Czardasz


Mariusz Patyra podczas koncertów wystąpi z własnym zespołem wybitnych muzyków klasycznych.

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o uiszczenie opłaty przed wyjazdem.

Contact Info
Sollus Sp. z o.o. ul. Ściegiennego 20 60-128 Poznań www.sollus.pl