Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
25/11/2017 | 19:00

AKTUALNOŚCI

ZOBACZ WSZYSTKO
Aktualności

Jordanki już na Youtube Strefa Przestrzeni

Już wczoraj informowaliśmy, że w październiku w serwisie Youtube nastąpiła premiera kanału filmowego "Strefa Przestrzeni" - dedykowanego współczesnej polskiej architekturze i urbanistyce.

Dwa razy w tygodniu, w każdą sobotę o 18.00 i w każdą środę o 9.00, publikujemy kolejne filmy pokazujące najciekawsze polskie realizacje architektoniczne ostatnich lat – w wygodnym do oglądania formacie i jakości HD.


Dzisiaj zaprezentowany został film o CKK Jordanki.Zapraszamy do oglądania pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=K5KjVqPCLuI&feature=youtu.be

 

Data: 2017-11-22
39
Aktualności

CKK Jordanki w "Strefie Przestrzeni"

W październiku w serwisie Youtube nastąpiła premiera kanału filmowego "Strefa Przestrzeni" - dedykowanego współczesnej polskiej architekturze i urbanistyce.

Dwa razy w tygodniu, w każdą sobotę o 18.00 i w każdą środę o 9.00, publikowane będą kolejne filmy pokazujące najciekawsze polskie realizacje architektoniczne ostatnich lat – w wygodnym do oglądania formacie i jakości HD.

Wśród nich także film prezentujący CKK Jordanki – już w najbliższą środę, 22 listopada, o 9.00.

- Jesteśmy filmowcami i fanami dobrej architektury. Naszym celem jest stworzenie kompletnej, stale aktualizowanej, filmowej panoramy współczesnej architektury polskiej i promowanie dobrego gustu w kształtowaniu przestrzeni. Kładziemy nacisk na wizualną jakość pokazywania architektury.

Gorąco namawiamy do oglądania, udostępniania i promowania filmu we własnych i zaprzyjaźnionych mediach oraz do subskrybowania kanału YT Strefa Przestrzeni - piszą autorzy projektu.

Zachęcamy do śledzenia strony Facebook`a @StrefaPrzestrzeni.

ZWIASTUN KANAŁU YOUTUBE

Data: 2017-11-21
196
Aktualności

Nowa funkcja kasy parkingowej

Uprzejmie informujemy, że kasa parkingowa w naszym Centrum została wyposażona w terminal płatniczy.
Oznacza to, że mogą już Państwo uiścić opłatę za parking za pomocą karty.

Na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6


Jednocześnie informujemy, że w związku z organizowanym w Toruniu Festiwalem Skyway 2017 w dniach 22-27 sierpnia br. zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu pojazdów w ciągu Alei Solidarności.

Wjazd na parking CKK Jordanki będzie możliwy DO GODZINY 19:00. Wyjazd z parkingu WYŁĄCZNIE w kierunku ul. Czerwona Droga.

Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę w/w restrykcji, jednocześnie informujemy, że są one niezależne od nas.

Data: 2017-08-17
1160