Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
categoryimage 14 luty 201720:00

Widowisko baletowe - Don Kichot

Kup bilet

INFORMACJA


Niezapomniany prezent Walentynowy dla Niej i dla Niego – Widowisko Baletowe 'DON KICHOTE' wg powieści Miquela de Cervantesa zostanie wystawiony po raz pierwszy w CENTRUM KULTURALNO - KONGRESOWYM JORDANKI w Toruniu w Dniu Świętego Walentego tj.14 lutego 2017 roku o godzinie 20.00.
'DON KICHOTE' to znana i lubiana historia pełna dobrego humoru i dowcipu z przewodnim wątkiem miłosnym i widowiskiem na najwyższym światowym poziomie artystycznym w wykonaniu Narodowego Baletu Ukrainy IMPERIAL LVIV BALLET. Spektakl  stanowi najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Słynny balet wg powieści Miquela de Cervantesa przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki gdzie toczy się opowieść o niespełnionej miłości, romantycznej walce dobra ze złem nasyconej poetycką fantastyką, która  bawi i wzrusza widzów na  całym  świecie. Naczytawszy się romansów o rycerzach i rycerskości, Don Kichot postanawia wyruszyć w podróż, aby dokonywać wielkich czynów przynoszących mu chwałę. Na swojego giermka wybiera wiernego Sancho Panzę, człowieka o trzeźwym usposobieniu bez skłonności do marzycielstwa...
Spektakl baletowy 'DON KICHOTE'  to wymarzony prezent Walentynkowy dla Niej i dla Niego oraz każdego kto kocha taniec w najlepszym światowym wykonaniu. Imperial Lviv Balet to jeden z najlepszych baletów na świecie. Serdecznie zapraszamy !!! Tego wydarzenia nie można opuścić!!!

Zwiastun wydarzenia

PROMOCJA NA KUPNO BILETÓW

Obowiązuje w kasie i w serwisie ebilet.pl

Don Kichote promocja biletow


donkichote

Bilety: od 110 zł

Bilety:
- w kasie CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń, tel.: +48 56 64 24 379, czynnej od wtorku do soboty w godzinach: 13:00 – 19:00
- za pomocą portalu ebilet.pl

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o dokonanie opłaty przed wyjazdem.

Informacje kontaktowe
Agencja Artystyczna AVIP GROUP Agencja Artystyczna PERGALA