Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
categoryimage 13 październik 201810:00

GrafConf

Kup bilet

INFORMACJA


Druga edycja konferencji GrafConf

Zapraszamy 13 października do Torunia!

Inspirujący prelegenci, pouczające warsztaty i grono kreatywnych, otwartych na nawiązywanie nowych znajomości ludzi – tak w skrócie opisać możemy GrafConf 2018, czyli drugą edycję konferencji dla projektantów, grafików i twórców stron internetowych. Jej organizatorem jest magazyn Grafmag, który za cel tego wydarzenia postawił sobie przede wszystkim wparcie rozwoju i promocji polskiego projektowania graficznego oraz integrację społeczności związanej z szeroko pojętą grafiką.

Identyfikacja wizualna, UX i UI oraz ilustracja

Podczas zbliżającej się konferencji cenieni polscy projektanci opowiedzą o realiach codziennej pracy twórczej i technikach, które mogą ją usprawnić. Skupiać się będą przede wszystkim na praktycznych aspektach pracy kreatywnej, dzieleniu się rzetelną wiedzą i doświadczeniami, inspirować. Poruszać tematy związane z projektowaniem stron i UXem, brandingiem i identyfikacją wizualną oraz ilustracją.

Ogłoszonych zostało pięciu z ośmiu prelegentów. Na GrafConf 2018 posłuchacie między innymi:

  • Bartosza Kosowskiego, który podpowie, jak ilustrator może zdobywać nowych klientów w dobie Internetu,
  • Patryka Hardzieja, który na podstawie historii polskiej grafiki i własnych doświadczeń postara się odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje coś takiego, jak idealne logo,
  • Grzegorza Roga, który przedstawi szereg praktycznych rozwiązań i technik z pogranicza UX i UI,
  • Mateusza Machalskiego, który doradzi czym jest dobry font, jak go rozpoznać, a których lepiej unikać,
  • Olka Suchetę, który podzieli się doświadczeniami związanymi z budowaniem interfejsów cyfrowych produktów.

Oprócz wykładów, podczas konferencji odbędą się także darmowe dla jej uczestników warsztaty, które pomogą ugruntować zdobytą wiedzę oraz dodatkowe atrakcje. Będą mogli także skorzystać z możliwości konsultacji ze specjalistami z branży – o szczegółach organizatorzy będą informować nieco później.

Inspiracja i networking w wyjątkowym otoczeniu

W tym roku do dyspozycji uczestników będzie całe Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki – budynek o wyjątkowej bryle, zdobywca tytułu „Najlepszy projekt kulturalny” na World Architecture Festival.

W jego wnętrzach, oprócz szansy na wysłuchanie inspirujących wykładów, uczestnicy będą mogli poznać ciekawe rozwiązania sponsorów i partnerów oraz zaopatrzyć się w książki i produkty, które z pewnością umilą im codzienną pracę.

Konferencja, to także świetne miejsce na nawiązanie nowych, graficznych znajomości, zaopatrzcie się więc w bilet, kreatywne wizytówki i dobry humor!

Widzimy się!

  • Gdzie: Toruń, CKK Jordanki
  • Kiedy: 13 października 2018 roku

 

Bilety w cenie od 99 – 129 zł będą dostępne na stronie internetowej konferencji.

Kup bilet!

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o uiszczenie opłaty przed wyjazdem.

Informacje kontaktowe