Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
20/11/2018 | 09:00
categoryimage 14 listopad 201819:00

Dirty Dancing Music & Dance Show

Kup bilet

INFORMACJA


KOMUNIKAT ORGANIZATORA WYDARZENIA:

W imieniu Sollus Entertainment informujemy, że wydarzenie Tribute to Dirty Dancing, które miało odbyć się 7.11.2018 w Arena Toruń zostało przeniesione do CKK Jordanki na dzień 14.11.2018 godz. 19:00. Prosimy o potwierdzenie chęci uczestniczenia w wydarzeniu kontaktując się z bileterią w której zakupione zostały bilety. Bileteria poinformuje o nowych wyznaczonych dla Państwa miejscach w CKK Jordanki. W przypadku chęci zwrotu biletów również prosimy o kontakt z bileteriami. Jednocześnie zachęcamy do zakupu ostatnich dostępnych biletów na to wyjątkowe muzyczno-taneczne show.

Miłosnej historii Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo że film jest dostępny od kilku dekad, jego fabuła wciąż porusza, bawi i zdobywa nowych fanów. Z okazji 30 rocznicy premiery tego filmu, twórcy przedstawienia Dirty Dancing Music & Dance Show przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę. Historia dwójki bohaterów zakochanych tak w tańcu, jak i w sobie ożyła i została opowiedziana na nowo.
Przedstawienie okazało się hitem na skalę ogólnopolską i nadal jest wystawiane publiczności w całym kraju. Do tej pory wystawione było prawie 40 razy. W tym w Warszawie w Teatrze Muzycznym Roma aż 12 razy, zawsze gromadząc komplet widzów na widowni.
„....Wszyscy znamy wielkie przeboje, które pojawiły się w filmie, układy taneczne i choreografie także nie są dla nikogo niczym nowym. Dlatego postanowiłem zebrać wszystkie utwory z Dirty Dancing, nawet te które słychać dosłownie kilkanaście sekund w filmie i zaprezentować wszystko w pełnej wersji śpiewane na żywo przez specjalnie powołany na tę okazję zespół - Dirty Band. Całości widowiska dopełnia 30 osobowy zespół tancerzy, którzy do każdego z utworów prezentują znane z filmu układy choreograficzne. Na potrzebę Dirty Dancing Music & Dance Show powstała również scenografia, która utrzymana jest w klimacie filmu. Na niemal dwie godziny przenosimy widzów do roku 1963. To muzyczno-taneczna podróż, podczas której nikt nie będzie się nudzić...” - mówi reżyser spektaklu Jacek Lisewski.

Ceny biletów:

Od 79 do 109 pln

Do nabycia:

Tixer.pl

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o uiszczenie opłaty przed wyjazdem.

Informacje kontaktowe
Sollus Sp. z o.o. ul. Ściegiennego 20 60-128 Poznań www.sollus.pl
61 679 27 27