Kasa biletowa: +48 566 424 379
CKK Jordanki: +48 516 277 831
biuro@jordanki.torun.pl
Najbliższe wydarzenie:
20/11/2018 | 09:00
categoryimage 19 listopad 201812:00

Pan Kleks. Powrót

Kup bilet

INFORMACJA


PAN KLEKS. POWRÓT

Pan Kleks. Powrót to rodzinny musical o Panu Kleksie, w którym zabrzmią piosenki znane z filmów o wielkim Magu. Wyłonieni w ramach castingów młodzi adepci sztuki aktorskiej, zagrają na dużej scenie u boku zawodowych aktorów. Międzypokoleniowy musical Pan Kleks. Powrót już 17 listopada o godzinie 18.00 w CKK Jordanki w Toruniu!

Musical Pan Kleks. Powrót to współczesna opowieść inspirowana Akademią Pana Kleksa Jana Brzechwy oraz serią filmów o Ambrożym Kleksie, mających dziś status niemal kultowych, także za sprawą muzyki Andrzeja Korzyńskiego.

Znane szerokiej publiczności piosenki – Na wyspach Bergamutach, czy Kaczka Dziwaczka – wykonywane przez aktorów z zespołem na żywo, stanowią oś muzyczną spektaklu. Widzowie usłyszą 16 najbardziej piosenek, znanych z filmowych adaptacji powieści Jana Brzechwy, z udziałem Piotra Fronczewskiego w roli Pana Kleksa.

Pan Kleks. Powrót jest pełną ciepła, lecz trzymającą w napięciu opowieścią o przyjaźni, rodzinie, a przede wszystkim o mocy wyobraźni. Nasz musical pokazuje losy Adama Niezgódki, niemal trzydzieści lat po wydarzeniach w Akademii Pana Kleksa. Dorosły już absolwent Akademii, musi zmierzyć się z Wielkim Elektronikiem, który dzięki technologii zyskuje władzę nad światem dziecięcej wyobraźni i porywa córkę Adama – krnąbrną Adę.

Czy Adam zdoła uratować córkę? Czy z pomocą przyjaciół z dzieciństwa odnajdzie Pana Kleksa, który jako jedyny wie, jak pokonać Elektronika? Tego widzowie będą mogli dowiedzieć się podczas spektaklu. Na premierę zapraszamy 17 listopada w CKK Jordanki.

Twórcy – Agnieszka i Emil Płoszajscy – których spektakle Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy, czy Jacek i Placek na tropie księżyca są już znane toruńskiej publiczności tym razem do współpracy oprócz zawodowych aktorów i muzyków zaprosili również dzieci.

Spektakle:

17 listopada (sobota) | godz. 18:00

18 listopada (niedziela) | godz. 12:00

19 listopada (poniedziałek) | godz. 9.00 i 12.00

20 listopada (wtorek) | godz. 9.00 i 12.00

21 listopada (środa) | godz. 9.00 i 12.00

Inspiracja: Jan Brzechwa
Reżyseria: Agnieszka Płoszajska
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Aleksandra Harasimowicz
Aranżacje i kierownictwo muzyczne: Michał Rybka
Choreografia: Michał Cyran
Przygotowanie wokalne: Paulina Grochowska
Muzyka: Andrzej Korzyński

Obsada: Michał Cyran, Damian Droszcz, Mateusz Gruszkowski, Szymon Łukowski, Adam Mortas, Michał Rybka, Radosław Smużny, Bartłomiej Sudak, Katarzyna Witkowska, Nikodem Wróbel, Milena Barańska, Amelia Górska, Antonina Janocha, Inga Janocha, Michał Józefowicz, Maciej Klonowski, Lena Mrówczyńska, Zofia Smużny, Sonia Stapf, Karolina Trawicka

Ceny biletów:
40 zł normalny, 27 zł ulgowy

Informacja o biletach: http://teatrmuzyczny.torun.pl/bilety/

a4 Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Parking jest również dostępny dla samochodów z instalacją LPG.

Opłaty za każdą rozpoczętą godzinę wynoszą:

3 pln w godz. 6-17

2 pln w godz. 17-6

Na terenie parkingu znajdują się dwie kasy automatyczne, prosimy o dokonanie opłaty przed wyjazdem.

Informacje kontaktowe
Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu ul. Żeglarska 8 87-100 Toruń www.teatrmuzyczny.torun.pl Biuro Obsługi Widza: 512 982 813
56 678 75 19
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.